Scházíme se pravidelně každé pondělí a pátek odpoledne u hasičské zbrojnice ve Studenci. Je nás 15: Martin Kupec, Jan Exner, Karolína Grofová, Vojta Hák, Zdeňka Grofová, Pepa Hák, Zdeněk Hanzlík, Anička Háková, Martin Hylmar, Štěpán Kuřík, Pavel Medera, Vojta Tauchman, Kuba Zvěřina, Anežka Tauchmanová a Tomáš Vancl. Někteří ale přestali chodit a jiní se přidali až později, a tak se nás vždy schází jen 8–10. Naším vedoucím je Pavel Hylmar, naším řidičem Pepa Vancl, někdy i Jirka Vancl. Na cvičení chodíme rádi, protože jsme dobrá parta a zažijeme zde spoustu legrace. Někdy nám při nácviku požárního útoku vybouchne rozdělovač, jako se nám to stalo nedávno, nebo se zapomene zapojit hadice. Pak je všude plno vody a my jsme mokří skrz naskrz. V teple je to ale příjemné osvěžení, a proto se někdy postříkáme u kádě i dobrovolně.  Na cvičeních však nezkoušíme jenom požární útok, byli jsme i na překážkách v Jilemnici, učíme se štafetu dvojic, první pomoc, vázání uzlů, práci s azimutem a buzolou, střílení ze vzduchovky, lezení po laně, různé hasičské značky a spoustu jiných věcí, které potřebujeme při soutěžích.