V úterý 27. listopadu 2012 se 9 členů JSDH obce Studenec zúčastnilo prohlídky firmy ARIES a.s. ve Studenci č.p. 309. V 16.15 hodin odjeli členové JSDH obce Studenec vozidlem DA 12/A 31 k firmě ARIES a.s. ve Studenci. Firma vyrábí punčochové zboží. Členové jednotky byli seznámeni p. Šulcem Davidem s výrobním provozem a skladovacími prostory, s únikovými cestami, vypínači elektrického proudu, přístupovými komunikacemi, organizací evakuace zaměstnanců při vyhlášení požárního poplachu a protipožárním zabezpečením objektu. Dále jsme byli upozorněni na místa v objektu, kde hrozí zvýšené nebezpečí vzniku požáru a prohlédli si cesty pro vedení zásahu v případě vzniku požáru. V 17.10 hod. byla prohlídka firmy ukončena a jednotka se vrátila v 17.20 hodin na základnu.