Tento rok již podruhé jsme o hasičském kroužku navštívili studeneckou sokolovnu. Bylo to v pondělí 28.1.2013 a cílem bylo zahrát si florbal a trochu si zacvičit. Florbalové vybavení nám zapůjčila ZŠ Studenec - děkujeme.

Naši nejmenší se sešli jako obvykle v 16:oo. Sokolovnu jsme rozdělili na dvě půlky. Vedoucí Verča se stala rozhodčí a kdo chtěl hrál florbal. Ani přesně nevím, kdo vyhrál, ale zápas to byl napínavý až do konce. Vedoucí Mirka na druhé straně sokolovny připravila pro zbylé děti hru Běhání po topografických značkách. Po skončení této hry jsme vyndali trampolínu, obruče, kužely a míčky a skákali jsme a hráli si až nás bolelo celé tělo.

V 17:00 přišli do sokolovny starší děti a hráli florbal po celé sokolovně. Zápas to byl veliký a napívaný. Dětí a dospělých se po sokolovně při hře hemžilo dost. Spocená trička ani nepočítám. Všichni jsme si zahráli a těšíme se na další společné akce.

Miroslava Vanclová