V sobotu 24.8.2013 jsme se sešli se staršími dětmi u hasičárny v 8.30 ráno a vyrazili do Horní Kalné na prázdninovou soutěž. Soutěžilo se v požárním útoku. Bylo tam nádherné prostředí uprostřed lesa. Jen trať byla trošku náročnější. Proudaři museli běžet do celkem prudkého kopce. Naše družstvo to ale zvládlo naprosto v pohodě. Přestože dva členové družstva běželi poprvé a bez přípravy, doběhli jsme si pro krásné 2. místo. Družstev starších bylo 6, tak to byla soutěž velice napínavá. Bylo krásné vidět zářící oči dětí, když jim byly rozdávány stříbrné medaile. Za odměnu dostaly všechny děti hranolky a dobrůtku. Celé dopoledne nám nádherně hřálo sluníčko, děti běhaly po lese a hrály si s bublifuky. Moc se nám tam líbilo. Pak následovala soutěž dospělých. Na tu jsme už nečekali a po vyhlášení výsledků dětí jsme jeli domů. Soutěžili: Eliška Hamáčková, Valča Jiroutová, Simča Bartoňová, Barča Vanclová, Luky Link, Filípek Ulman a Pepča Vancl Řidič a strojník - Pepik Vancl      Vedoucí družstva - Verča Vanclová Napsala Verča