V sobotu 31.8.2013 družstvo starších odjelo na soutěž v požárním útoku do Ždírnice. Sraz u hasičárny byl v 8.30. Naložili jsme vše potřebné a jeli. Na místě jsme se přihlásili a ještě před nástupem trénovali, protože sestava našeho družstva byla trochu neobvyklá. Musím děti pochválit, že opravdu poctivě trénovaly a rozcvičovaly se. Při nástupu jsme si vylosovali číslo 2. Takže jsme měli ještě čas na přípravu, než odběhla družstva mladších. Útok se dětem celkem povedl. Nezkazily nic. Trošku rychlosti chybělo na lepší umístění, ale bronzová medaile na krku jim také slušela. Na vyhlášení jsme nečekali, protože mělo být až po odběhnutí všech družstev. Měli tedy ještě běžet ženy a muži a to by bylo do pozdního odpoledne. Pořadatelé slíbili, že nám medaile přivezou. Děti jsme rozvezli domů a domluvili si sraz v 18.00 u hasičárny. Tam jsme si dali večer šampáňo a rozdali medaile. Všem ještě jednou moc gratuluji. Zúčastnili se:  Valča, Eliška, Nikolka, Barča, Filípek, Ráďa a Josef. Řidiče a strojníka nám dělal Tom Chrtek a s přípravou pomáhal Lukáš Kalenský. Napsala a dělala vedoucí držstva Verča V.