Datum :                               08. září 2013    Místo zásahu :          Čistá u Horek č.p. 248 - firma Suchánek&Walraven     Druh zásahu :                  Planý poplach – závada čidla EPS     Vyhlášení poplachu :           14.04 hod. Výjezd k zásahu :                14.09 hod. Příjezd k zásahu :                14.19 hod. Odjezd na základnu :          14.26 hod. Návrat na základnu :           14.41 hod. Technika + počet hasičů :   CAS 32/T 815 v počtu 1 + 3 Činnost jednotky : OPIS ÚO Semily vyhlašuje poplach JSDH obce Studenec, elektrická požární signalizace hlásí požár ve firmě Suchánek & Walraven s.r.o. v Čisté u Horek č.p. 248. JSDH obce Studenec vyjíždí k zásahu s CAS 32/T 815 v počtu 1 + 3. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se na místě již nachází JSDH obce Čistá u Horek s VEA/Mitsubishi a Renault Master a zaměstnanec firmy, který oznámil, že se pravděpodobně jedná o planý poplach v prostoru skladovací haly. Po příjezdu jednotky HZS LBK PS Jilemnice s CAS 15/MAN a automobilovým žebříkem AZ 30/Mercedes bylo průzkumem skladovací haly potvrzeno, že se jedná o planý poplach, závada na čidle EPS. Poté se hasičské jednotky vrátily na základny.