Využití nové techniky od roku 2013 2013 4.10. - 5.10. Hasičské soustředění pro mladé hasiče (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 14.11. Odborná příprava členů JSDH obce Studenec v klubovně hasičské zbrojnice (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 29.11. Výroční valná hromada SDH Studenec (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika) 2014 3.2. Kroužek mladých hasičů - Soptíci - výukové CD Osobní bezpečnost (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 3.3. Beseda s hasiči - mladí hasiči (projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 21.8. - 25.8. Týdenní putování dráčka Soptíka tentok (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 3.10. - 4.10. Hasičské soustředění pro MH mladší - Soptíci (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle) 28.11. Výroční valná hromada SDH Studenec (notebook, projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika) 2015 2.3. Beseda s hasiči - mladí hasiči (projektor, projekční plátno se stojanem, ozvučovací technika, židle)