Sraz u hasičárny byl naplánován na 8.00 hodin, protože v 9.00 měla být v Kalné prezentace. Sešlo se 15 dětí. Odjeli jsme najednou ( VW Transporterem a třemi auty). Byli jsme tam poměrně brzy. Teprve to chystali. Přihlásili jsme se a slíbili nám, že naše děti půjdou jako první (měli jsme to slíbené už po telefonu, protože téměř všichni vedoucí jdou odpoledne na pohřeb, tak aby to stihli) po nich půjdou teprve muži, ženy a děti až nakonec. Nástup měl být v 9.30, ale nějak se jim to natáhlo, tak se začínalo skoro v 10.00 hodin. 10 minut po nástupu nám chlapi společně s dětmi narovnali základnu a naše družstvo bylo odstartováno. Děti předvedly opravdu nádherný výkon – sami jsme se divili co v nich je. Umístily se na krásném 3. místě (ze sedmi družstev mladší kategorie) s časem 33,75 sekund. Po sbalení našich věcí a naložení laviček jsme pospíchali domů. Děti jsme rozvezli domů od hasičárny, kde se převlékly do svého oblečení. Děti jmenovat nebudu. Byli jsme skoro v plném počtu, jen Valinka byla nemocná a Ondra T. Nám odjel na fotbal.

Veronika Vanclová a Miroslava Vanclová.