V sobotu 21.6.2014 jsme byli na soutěži v Dolní Kalné. Počasí nám tentokrát celkem přálo. Bylo chladněji, ale nepršelo. Naše 4 družstva se sešla u hasičárny v 8:30. Naskládali jsme se do aut, naložili vše potřebné a už jsme jeli. Na soutěži jsme družstva přihlásili, rozložili stan a sezení a po nástupu začaly děti závodit. Soutěžilo 11 družstev v kategorii mladší a 7 starších. Bylo to napínavé. Všechny děti musím pochválit za jejich snahu. Běžely na plný výkon. A jak dopadlo vyhlášení? Družstvo mladších - A - dostalo bronzovou medaili, děti mladší - B - byly na místě 10. A naši nejmenší - mladší C -  byli 11. Družstvo starších nám vybojovalo stříbro. Všem moc gratuluji a těším se na další společné akce. Zúčastnily se tyto děti: Valča Jiroutová, Eliška Hamáčková, Petra Bachtíková, Barča Vanclová, Eliška Drbohlavová, Adam Kalenský, Lukáš Link a Filip Ulman, Martin Jerie, Ráďa Link, Nikča Hamáčková, Dany Mečíř, Ondra Vaníček, Josef Vancl, Kubík Vaníček, Toník Bartoň, Táňa Hamáčková, Janička Vanclová, Natálka Háková, Barča Bulušková, Barunka Chrástová, Jolanka Kolářová, Andělka Tušiaková, Zuzka Vanclová, Jára Bulušek a Lenička Vanclová. Strojníci: Jiří Vancl a Lukáš Kalenský.  Vedoucí Mirka a Verča Vanclovy. Napsala Verča V.