V pondělí 23.6.2014 byl poslední hasičák starších. Měli jsme naplánovanou pokladovou hru s vysílačkami. Sešli jsme se u hasičárny v 16:00 a vyrazili. 1. skupina - Valča, Petruška, Eliška D., Barča, Luky, Filip a Adam s Verčou a Pepikem Vanclovými - schovávala jednotlivá psaníčka s úkoly. 2. skupina - Nikča, Martin, Denis, Ráďa, Dany, Ondra a Josef šli s Lukášem Kalenským po stopách a plnili úkoly. Děti spolu komunikovaly pomocí vysílaček. Občas to bylo trošku náročné, ale nakonec se všichni domluvili a sešli jsme se u chaty na konci Studence. Děti z 2. skupiny si našly každý svůj balíček s pokladem a schovaly balíčky skupině 1. Martin vyhrál hlavní cenu, protože byl v soutěžích nejrychlejší. Za odměnu za vzornou spolupráci po celý školní rok dostali všichni gumové náramky s nápisem HASIČI a opekli si párek. Pak už byla volná zábava. Děti hrály Schovávanou a po cestě zpátky hru Nálety. Moc dobře jsme se všichni bavili až do 20:00, kdy jsme se u hasičárny rozešli domů. Přeji všem nádherné prázdniny a na podzim se těším na shledanou. Verča V.