Datum :                               11. července 2014 Místo zásahu :                    Studenec č.p. 370 Druh zásahu :                     Vyčištění okap. žlabu střechy Vyhlášení poplachu :          bez poplachu - práce pro obec Studenec  Výjezd k zásahu :               16.12 hod. Příjezd k zásahu :               16.14 hod. Odjezd na základnu :         16.42 hod. Návrat na základnu :          16.45 hod. Technika + počet hasičů :   DA 12/A 31 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjíždí s DA 12/A 31 na žádost místostarosty obce Studenec p. Boury Josefa vyčistit okapový žlab střechy na budově zdravotního střediska ve Studenci č.p. 370. Při dešti docházelo k přetékání okapového žlabu a voda stékala po omítce objektu. Jištění členů jednotky na střeše bylo prováděno pomocí výbavy pro práce ve výškách. V okapovém žlabu se nacházelo ptačí hnízdo s usazeným listím a jehličím. Po vyčištění žlabu a úklidu použitého vybavení se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.