Prádninové sobotní dopoledne 23.8.2014 jsme strávili s mladými hasiči na soutěži "O pohár starosty SDH Horní Kalná". Sešli jsme se u hasičárny v 9:00 a vyrazili. Bylo krásně a slunečno. Soutěž v Horní Kalné je v nádherné prostředí u roubenky v lese. Za Studenec bojovala dvě družstva. Mladší ( Táňa Hamáčková, Zuza Vanclová, Toník Bartoň, Ondra Vaníček, Ráďa Link, Tom Podzimek a Martin Jerie) a starší (Eliška Hamáčková, Simča Bartoňová, Luky Link, Adam Kalenský, Martin Jerie, Šimon Urban a Josef Vancl). Trať byla těžká, protože se soutěžilo do kopce a naše družstva měla prázdninové složení = většina dětí nedělala to, co cvičí během roku. Proto moc chválím všechny, kteří se snažili z plných sil. Družstev mladších bylo 7 a naši vybojovali 2. místo - dostali medaili. Starších bylo 6. Naši se umístili na místě 5. Po odběhnutí dostali všichni občerstvení - hranolky, nebo steaky. Bylo to moc dobré. Kolem 13:00 jsme dorazili domů. Za řidiče a vedoucí: Lukáš Kalenský, Eva a Luboš Linkovi a Verča Vanclová. Podpořit nás přijeli Evča s Vláděm Hamáčkovi. napsala Verča V.