Datum :                               05. srpna 2014 Místo zásahu :                    PS Jilemnice        Druh zásahu :                     Zajištění služby na PS Jilemnice Vyhlášení poplachu :          bez poplachu Výjezd k zásahu :                14.30 hod. Příjezd k zásahu :                14.38 hod. Odjezd na základnu :          19.11 hod. Návrat na základnu :           19.20 hod. Technika + počet hasičů : CAS 32/T 815 v počtu 1 + 3 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjela s CAS 32/T 815 na žádost velitele PS Jilemnice npor. Ing. Pavla Štěpánka zajistit službu na stanici HZS LBK v Jilemnici. Jednotka PS Jilemnice a JSDH obce Jilemnice se s technikou účastnily od 15.00 do 19.00 hodin mezinárodního taktického cvičení hasičských jednotek KRKONOŠE 2014. V době služby na PS Jilemnice nebyla JSDH obce Studenec povolána k žádnému zásahu. Po návratu jednotky PS Jilemnice se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.