Datum :                               06. září 2014 Místo zásahu :                    Čistá u Horek směr Studenec            Druh zásahu :                     Úraz v lese při těžbě dřeva Vyhlášení poplachu :          10.05 hod.    Výjezd k zásahu :                10.11 hod. Příjezd k zásahu :                10.20 hod. Odjezd na základnu :          10.32 hod. Návrat na základnu :           10.40 hod. Technika + počet hasičů :    DA 12/A31 v počtu 1 + 10 Činnost jednotky : OPIS ÚO Semily vyhlašuje poplach JSDH obce Studenec, úraz při těžbě dřeva v lese ve Studenci směrem na Horka u Staré Paky. JSDH obce Studenec vyjela k zásahu s DA 12/A 31. Po žádosti radiostanicí na OPIS ÚO Semily o upřesnění místa zásahu bylo oznámeno, že se místo zásahu nachází v lesním prostu „U Panenky Marie“  vlevo směrem na Čistou u Horek. JSDH obce Studenec se dostavila na místo zásahu současně s jednotkou HZS LBK PS Jilemnice, která přijela s RZA-NISSAN Patrol a CAS 15/MAN. Na místě zásahu se již nacházela ZZS LBK pracoviště Jilemnice. Zraněný muž, kterého při těžbě dřeva přimáčkla kláda, ležel na nosítkách a byl v péči lékaře ZZS. Po provedení transportu zraněné osoby do vozidla ZZS Jilemnice se hasičské jednotky vrátily na základny.