V sobotu 13.9.2014 jsme jeli na soutěž do Dolní Olešnice. Sraz u hasičárny ve Studenci byl opět v 9:00. Jela dvě družstva. Jedno mladší a jedno starší. V Olešnici se nám líbilo. Bylo krásné počasí a soutěž v pěkném prostředí u rybníčka. Děti se připravily, rozhodli jsme se, kdo co bude dělat, a šly na to. Útok se oběma družstvům velice povedl. Takže si vybojovala zlatou medaili. Jsme na ně moc hrdí. Po soutěži jsme si dali hranolky, bramboračku, nebo klobásu z udírny, popovídali si, naplánovali Hasičské odpoledne, kde budou naše družstva dělat disciplíny pro malinké děti a pak už se jelo domů. Bylo to moc hezké dopoledne. Soutěžily tyto děti: Eliška H., Valča, Barča, Zuzka, Nikča, Tom, Honzík, Adam, Dany, Ráďa, Filip, Josef a Domča P. Řidiči a vedoucí: Eva Linková, Verča Vanclová, David Magoč a Lukáš Kalenský. Napsala Verča V.