Na hasičském kroužku v pondělí 8.12.2014 jsme se staršími dětmi odlévali plovoucí svíčky. Materiál jsme dostali od manželů Podzimkových, za což jim tímto moc děkuji. Děti obarvily roztavený vosk a lily ho do formiček na ořechy. Po zaschnutí do nich zapíchaly knoty. Vznikly plovoucí svíčky, které si zapálíme na besídce příští týden. (Kvůli koncertu v ZŠ budeme mít hasičskou besídku ve středu 17.12. v 17:00). Eva Linková nám upekla vynikající perníčky různých tvarů. Zdobili jsme perníčky s motivy hvězdných válek..... A co děti nesnědly, zabalili jsme si do dárečků. Byl to moc hezký hasičák. Trochu rušný a náročný na úklid, ale musím děti pochválit. Než odešly domů, každý si své místo vzorně vydrhnul. Večra V.