Protože poslední pondělí před Vánoci byl v základní škole koncert, který jsme si nemohli nechat ujít, přesunuli jsme si besídku na středu 17.12.2014. Sešli jsme se v klubovně a rozbalili si dárečky, které jsme si pod stromeček nadělili minulý hasičák. Každý si svoji plovoucí svíčku zapálil a vložil do vody. Pak jsme zpívali koledy a sledovali, jak nám svíčičky září do tmy. Po této kraťoučké idylce jsme ze stromečku sundali dvě psaní od Ježíška. Jedno bylo pro holky, druhé pro kluky. Tam bylo morseovkou napsáno, kde hledat další dárečky. Luštění šlo dětem už skoro samo a za chvíli vyběhly do tmy. Běželi jsme až k lesíku. Tam na nás čekaly dárečky. Sladké rolky a prskavky. Ověšeli jsme stromky prskavkami a zapálili. Děti to ohromně bavilo. Byla skvělá atmosféra. Už se těšíme na Vánoce.