V pátek bylo na obecním úřadě živo. Konala se tu totiž jako každoročně hasičská výroční schůze. Lidí se sešlo opravdu hodně, z nás, mladých hasičů, tu byli: Kája Grofová, Markétka Jezdinská, Anča Háková, Kuba Hylmar, Adam Jezdinský, Káťa Hylmarová, Zdenda Hanzlík, Martin Hylmar, Vojta Hák, Zdenča Grofová, Tomáš Vancl.   Večer byl zahájen po 18 h projevem pana Václava Vancla - starosty hasičů, Pepy Vancla a Pavla Hylmara. Od nich jsme se dozvěděli, jak se hasičům tento rok dařilo, jaké byly důležité akce, kde se soutěžilo a jak jsme dopadli, a spoustu dalšího. Pak už byla volná zábava. Podávaly se párky a sušenka, k tanci hrála hudba. Povídali jsme si u stolu, pili limonádu a čas najednou velmi rychle utíkal. Ani jsme se nenadáli a už musela většina z nás domů. Zábava pokračovala dál až do ranních hodin, jen lidí postupně ubývalo. A než pan místostarosta kolem 3. h zamkl, rozešli se všichni pokojně domů. Jinak výročka se určitě povedla a bylo by asi zbytečné psát, že se těšíme na další!