Datum : 17. listopadu 2009 Místo zásahu : Horka u Staré Paky Druh zásahu : Dopravní nehoda Vyhlášení poplachu : 18.11 hod. Výjezd k zásahu : 18.18 hod. Příjezd k zásahu : 18.22 hod. Odjezd na základnu : 20.48 hod. Návrat na základnu : 20.56 hod. Technika + počet hasičů : DA 12/A 31 v počtu 1 + 9 Činnost jednotky : OPIS Semily vyhlašuje poplach JSDH obce Studenec – po dopravní nehodě dvou osobních vozidel v obci Horka u Staré Paky na silnici od Studence je pohřešovaný řidič jednoho z havarovaných vozidel. JSDH obce Studenec vyjela k zásahu s vozidlem DA 12/A 31. Na místě dopravní nehody již zasahovaly jednotky PS Jilemnice a PS Nová Paka, ZZS Jilemnice a Policie ČR OO Jilemnice. Dále se na místo zásahu se dostavila Dopravní policie Semily, policejní psovod se služebním psem a JSDH obce Nedaříž. Velitel zásahu seznámil přítomné jednotky se situací, lehce zraněný řidič havarovaného vozidla odešel z místa dopravní nehody a je pohřešovaný. Dle svědků odešel směrem za fotbalové hřiště. Jednotky prováděly pátrání v prostoru od fotbalového hřiště směrem k Nedaříži a okolo autobusového a vlakového nádraží. Hasičskými vozidly bylo prováděno pátrání na silnicích v okolí obce Horka u Staré Paky. Pohřešovaná osoba nebyla nalezena a po ukončení pátrací akce Policií ČR se jednotky vrátily na základny. Pohřešovaná osoba byla nalezena druhý den ráno u příbuzných ve vzdálenosti asi 10 km od místa zásahu. Fotodokumentaci zásahu nebylo možné provést, jelikož kromě Policie ČR neměl nikdo fotoaparát.