Po 7. hodině ranní jsme se sešli u hasičárny a Pepa Vancl nás odvezl do Jilemnice. Cestou jsme se ještě zastavili pro jednoho závodníka, který omylem zaspal. Do místní sokolovny jsme dorazili včas, Pepa se tu s námi rozloučil a my jsme odešli na zahájení. Účastnilo se 8 družstev po 10 dětech. My jsme soutěžili v této sestavě: Kája Grofová, Káťa Hylmarová, Anča Háková, Pavel Horáček, Matěj Kuřík, Markétka Jezdinská, Štěpán Kuřík, Jirka Povr, David Magoč a Jirka Šír. Dozor nad nimi měli Zdenča Grofová a vedoucí Ondra Beneš.   Po úvodním proslovu, upřesnění pravidel a rozlosování se k družstvu přiřadil soupeř. Naši měli podle vyvěšené tabulky odehrát 3 zápasy. Hrálo se 2×7minut s výměnou stran, rozhodující byl počet vybitých. Hlavní rozhodčí byl p. Roman Kouba. V prvním a třetím zápase se našim vedlo výborně a soupeře porazili, ve druhém - s Jilemnicí - však bohužel prohráli. Potom je čekal ještě boj o 3. a 4. místo s Čistou. Ta měla velmi silné družstvo, ale našim se přesto podařilo vyhrát.   Kolem 12 h proběhlo vyhlášení výsledků. Naši byli skvělí, umístili se na 3. místě. Od pořadatelů dostali diplom, míč a lízátka a Ondra je vzal za odměnu do cukrárny na pohár. Dali jsme si zmrzlinové špagety a čekali na Pepu, který nás tady vyzvedl a rozvezl domů.