Ve 12 h jsme se sešli u hasičárny a čekali jsme, až Pavel Hylmar přijede s hasičskou avií. Ta byla kvůli přestavbě zbrojnice zaparkovaná v Kruhovce. Na začátku soutěže jsme museli v Nedaříži čekat – zpozdila se totiž elektronická časomíra. Při zahájení nastoupily tyto naše děti: Matěj Kuřík, Kája Grofová, Káťa Hylmarová, Pavel Horáček, Štěpán Kuřík, Markétka Jezdinská, Štěpán Medera; náhradník Adam Jezdinský.  vedoucí: Míra Hylmar a Pavel Hylmar řidič: Pepa Vancl    Celkem tu soutěžilo 6 družstev mladších a 7 starších. Našim se však útok nepovedl tak, jak si asi představovali. Nejprve si Matěj přirazil prst mezi koš a savici, útok ale zvládl dokončit. Potom už byly sešroubované savice i koš, avšak děti se nějak nedomluvily a šly moc dopředu. Druhá savice proto nedosáhla až k mašině a pak se ještě zadrhla o páčky. I přes toto všechno se útok zdařil ve výborném čase.     Matějův prst ale nevypadal vůbec dobře a dost ho bolel, takže jsme ostatní děti nechali na starost Mírovi a vzali ho radši s Pepou a Pavlem do jilemnické nemocnice. Tam mu ruku zrentgenovali a dali do sádrové dlahy. Naštěstí to neměl zlomené, jen naražené, a vrátil se s námi asi za hodinu a půl zpět na soutěž. Tam mezitím probíhaly útoky se starými mašinami. Nejvíc se dětem líbila parnička z Roztok a hlavně to, jak ji museli předtím roztápět. Zajímavá byla i německá hasičská delegace, která do Nedaříže přijela.       Kolem 17 h proběhlo slavnostní vyhlášení. Naše děti byly skvělé, skončily na krásném 2. místě a vyhrály dětské šampaňské a krabici zákusků. Měly velkou radost a my taky. Sotva jsme však přijeli do Studence, spustil se déšť a začala bouřka. Naštěstí byl Pepa moc hodný a rozvezl všechny, kteří tu byli pěšky, domů.