Datum :                               07. srpna 2015 Místo zásahu :                   Roztoky u Jil. směr ZD Kruh                         Druh zásahu :                     Požár slámy na louce         Vyhlášení poplachu :          16.24 hod. Výjezd k zásahu :               16.30 hod. Příjezd k zásahu :               16.39 hod. Odjezd na základnu :         17.06 hod. Návrat na základnu :           17.21 hod. Technika + počet hasičů :   CAS 32/T 815 v počtu 1 + 3                                                DA 12/A 31 v počtu 1 + 3                                                       Činnost jednotky : KOPIS HZS LBK vyhlašuje poplach JSDH obce Studenec, požár slámy na louce v Roztokách u Jilemnice vedle místní komunikace vedoucí z Roztok u Jilemnice přes zemědělské družstvo do Kruhu u Jilemnice. Jednalo se o rozhoření požáru balíků slámy z předešlého dne 06. srpna 2015. JSDH obce Studenec vyjela k zásahu s CAS 32/T 815 a DA 12/A 31. Při příjezdu se na místě zásahu nacházela JSDH obce Roztoky u Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ. JSDH obce Studenec nasadila od CAS 32/T 815 na hašení požáru slámy dva proudy C-52, sláma byla rozhrabována pomocí kopáčů. Dále se na místo zásahu dostavila jednotka HZS LBK PS Jilemnice s CAS 15/MAN a JSDH obce Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ, které přejížděly od jiného zásahu. Po provedení likvidace požáru se hasičské jednotky vrátily na základny.