Datum :                               02. ledna 2016 Místo zásahu :                   Jilemnice ul. Roztocká                       Druh zásahu :                   Požár zahradní chatky Vyhlášení poplachu :           14.22 hod. Výjezd k zásahu :               14.27 hod. Příjezd k zásahu :               14.35 hod. Odjezd na základnu :         15.32 hod. Návrat na základnu :           15.41 hod. Technika + počet hasičů :  CAS 32/T 815 v počtu 1 + 3                                                 DA 12/A 31 v počtu 1 + 3                                                       Činnost jednotky : KOPIS HZS LBK vyhlašuje poplach JSDH obce Studenec, požár zahradní chatky v Jilemnici ul. Roztocká za řadovými garážemi naproti firmě RTT, a.s. - sběrný dvůr Jilemnice ul. Roztocká č.p. 983. Jednalo se o požár dřevěné zahradní chatky o rozměrech 5 x 3 metry, ke které byl na přední straně přistavěn dřevěný přístřešek o rozměrech 5 x 2,5 metru. Požárem byla zasažena část vnitřního vybavení, došlo k prohoření zadní stěny a střechy objektu. Při příjezdu JSDH obce Studenec se na místě zásahu nacházela JSDH obce Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ s jednotka HZS LBK PS Jilemnice s CAS 15/MAN. Jednotka PS Jilemnice vyjížděla na místo požáru od jiného zásahu. JSDH obce Jilemnice vytvořila od CAS 25 K/LIAZ dopravní vedení C-52, rozdělovač a proud C-52 na hašení požáru chatky ze zadní strany. Jednotka PS Jilemnice nasadila od rozdělovače proud C-52 na hašení požáru chatky z přední strany a hadicovým vedením B-75 doplňovala vodu z CAS 15/MAN do CAS 25 K/LIAZ JSDH obce Jilemnice. JSDH obce Studenec doplnila vodu hadicovým vedením B-75 z CAS 32/T 815 do CAS 15/MAN jednotky PS Jilemnice a poté doplňovala vodu do CAS 25 K/LIAZ JSDH obce Jilemnice. Členové JSDH obce Studenec pomáhali při hasebních pracích a rozebírání konstrukcí. Dále se na místo zásahu dostavila JSDH obce Roztoky u Jilemnice s CAS 25 K/LIAZ, jednotka byla ponechána v záloze na místě zásahu. Po provedení likvidace požáru se hasičské jednotky vrátily na základny.