O víkendu 2.-3. října pořádali, jako již tradičně, jilemničtí hasiči soustředění pro děti a dorost. Od nás se ho zúčastnili: Štěpán Medera, Pavel Horáček, Karolína Grofová, Terka Tauchmanová, Markéta Jezdinská, Anna Soukupová a vedoucí Jirka Vacek. V sobotu dopoledne jsme si prošli trať a vyzkoušeli disciplíny (střelbu ze vzduchovky, šplh po laně přeskok přes vodní příkop, určování PHP a hasičských značek, optickou signalizaci, zdravovědu a orientaci podle azimutů), odpoledne už jsme závodili jako jednotlivci. Umístění bylo následující: dorostenci: Štěpán Medera 2.místo, Pavel Horáček 3.místo; dorostenky: Terka Tauchmanová 4. místo, Karolína Grofová 5. místo, Markéta Jezdinská 7. místo a Anna Soukupová 8. místo. Druhý den dopoledne jsme soutěžili ve stejných disciplínách, tentokrát ale ve družstvech. Překonala nás pouze Jilemnice.

Karolína Grofová