V zimě jsme se na hasičském kroužku starších dětí opravdu nenudili. Nacvičovali jsme totiž předtančení na hasičský bál. Letos vybrali vedoucí písničku Nouzový režim – MÁME VÝJEZD, kterou jsme si všichni oblíbili. Každé pondělí jsme klubovnu přestavěli a udělali si taneční prostor a učili jsme se krásnou choreografii. Vybrali jsme do ní vše , co umíme a vznikl z toho krásný celek. Také nás velice bavilo vyrábění volantů, které jsme na vystoupení potřebovali. Den našeho vystoupení nadešel 25.ledna 2020, kdy jsme se ráno sešli si naše vystoupení vyzkoušet v naší sokolovně, kde již byly připraveny stoly a sál na večerní bál. Musím říci, že jsme ještě doladili poslední detaily a těšili se na večer, kdy předvedeme své předtančení našim rodičům a návštěvníkům bálu. Byli jsme moc rádi, že nám nakonec přišla i nové trička, v kterých budeme  večer vystupovat. Odpoledne uteklo jako voda. Večer jsme se sešli, učesali si vlasy (někteří i obarvili) a šli na to. Předtančení se nám podle velkého potlesku povedlo. Jako odměnu jsme měli na bále bramboráky a od hasičů nová hasičská trička.

Jana Vanclová