Datum :                               16. dubna 2015 Místo zásahu :           Studenec - fotbalové hřiště u sokolovny       Druh zásahu :                   Sundání míče ze stromu Vyhlášení poplachu :     bez poplachu - práce pro SK Studenec Výjezd k zásahu :               11.37 hod. Příjezd k zásahu :               11.39 hod. Odjezd na základnu :         12.06 hod. Návrat na základnu :           12.08 hod. Technika + počet hasičů :   DA 12/A 31 v počtu 1 + 1 Činnost jednotky : JSDH obce Studenec vyjela s vozidlem DA 12/A 31 na žádost p. Junka Petra ze Sportovního klubu Studenec sundat míč ze stromu vedle fotbalového hřiště u sokolovny ve Studenci. Míč se nacházel ve větvích topolu ve výšce asi 11 metrů. Z nastavovacího žebříku (8,4 m) bylo na větev topolu uvázáno záchytné lano, větev byla pomocí lana ulomena a míč spadl na zem. Po předání míče p. Junkovi se JSDH obce Studenec vrátila na základnu.